Teenused

cargo-ship-808x270

TESA Logistics korraldab suurte tellimuste liikumise tootjalt turule või jaotusahela lõpp-punkti. Me oleme tarneahela korraldamises eksperdid – nn kaubaveo valdkonna reisiagendid. Me liigutame kaupa põllumajanduslikust toorainest tööstuslikult toodetud kaubani. Lasti saatmiseks on võimalikud erinevad transpordiliigid, sh laevad, lennukid, veokid ja raudtee. Saadetise liikumine erinevaid transpordivahendeid kasutades ei ole midagi ebatavalist. TESA Logistics on rahvusvaheline ekspedeerija ning korraldab kaubalaadungi liikumist kõikvõimalikesse sihtkohtadesse. Tänu pikaajalisele kogemusele suudame valmistada ette ning käidelda vajalikku dokumentatsiooni ning sooritada kõiki rahvusvaheliste saadetistega kaasnevaid toiminguid. Tüüpilised ekspedeerija poolt ülevaadatavad dokumendid on näiteks kaubaarve, saatja ekspordideklaratsioon, veokiri jt dokumendid, mida kuller või ekspordi-, impordi- või transiitriik nõuavad. Suur osa infost liigub paberivabas keskkkonnas.

TESA Logistics pakub alati laia valikut lahendusi. Me hoolitseme transpordiahela eest algpunktist sihtkohani.

 

teenuste hulka kuuluvad:

  • Mereveoteenus täiskonteineriga (FCL)
  • Mereveoteenus konteinerimahust väiksema kogusega (LCL)
  • Kaupade konsolideerimine
  • Segakaupade saatmine (Break-bulk shipping)
  • Vedu ro-ro-laevadega
  • Erimõõduline kaup
  • Teiste transpordivahendite kasutamine enne ja pärast meretransporti (intermodaalne teenus uksest ukseni)
  • Kauba pakkimine
  • Kauba ladustamine
  • Distributsiooniteenus

 

 

Logistika ja distributsioon

TESA Logistics pakub teile täielikult integreeritud logistikatoodet ja distributsioonivõrgustikku Baltimaades ja Skandinaavias, sh saadetise jälgimist, tellimuse monitoorimist, kauba laadimist, mahalaadimist, distributsioonivedu, ladustamist, pick & pack teenust, tollivormistust, Intrastat’i aruannete vormistamist, statistikat, arvete koostamist, kindlustust jne. Meie ülesanne on pakkuda tõhusat teenust kõigile, olgu klient kaupleja, tarnija või ostja.

 

Import ja eksport mööda maanteed

Pakume veokiteenuseid osa- ja täiskoormatele lepinguliste vedajatega Baltimaades, SRÜ riikides, Venemaal ja üle kogu Euroopa.

 

OImport ja eksport mööda merd

Me teeme ülemaailmselt koostööd usaldusväärsete laevaliinide ning rahvusvahelise partnerite võrgustikuga. Me oleme iseseisev ettevõte, täites rahvusvahelise ekspedeerija kohuseid, pakkudes tõhusaid lahendusi kõikvõimaliku meretranspordi osas. Meie meeskonnal on ka märkimisväärne kogemus lepingute ning projektisaadetistega. Meil on soodsad lepingud suurvedajatega, tänu millele saame oma klientidele pakkuda konkurentsivõimelisi hindu ning veomahtude piisavat saadavust.

 

Import ja eksport läbi õhu

Meil on ligipääs Rahvusvahelisele Õhutranspordi Assotsiatsioonile (IATA) ja saame teie kaupa liigutada üle kogu maailma, ükskõik kust ja kuhu Baltimaades, SRÜs ja Skandinaavias. Meie pühendunud meeskond pöörab alati hoolikalt tähelepanu sellele, et meie kliendid ja partnerid oleks informeeritud ning saadetise staatusega kursis.

Olgu saadetise mahud suured või väikesed, me käsitleme seda hoolega, et tagada kauba turvaline kohalejõudmine sihtkohta.